Kreatywne tapety dla dzieci

Kreatywne tapety dla dzieci

Szykujecie się do remontu dziecięcego pokoju, a jednocześnie chcecie wydobyć z dziecka jego niepowtarzalną osobowość? Mamy wspaniały pomysł!

Pokój dziecka to miejsce szczególne. Powinien on dawać najmłodszym domownikom poczucie bezpieczeństwa, a także stwarzać przestrzeń dobrą do zabawy. Zapewne pamiętacie z własnego dzieciństwa, jak bardzo lubiliście organizować sobie ciche, spokojne zakątki pod płachtą koca lub marzyliście o cudownym domku na drzewie, gdzie byłaby Wasza „tajna baza”.

Chęć kreowania własnej przestrzeni jest nieodłączną cechą każdego małego człowieka, a my wiemy jak stworzyć miejsce, w którym będzie on mógł spełniać swe twórcze fantazje. Producenci marki Graham&Brown zaprojektowali oryginalne tapetowe wzory, dzięki którym Wasze dzieci będą mogły się w pełni wykazać.

Dla małych wielbicielek Disneyowych produkcji proponujemy biało-różową tapetę z ujętymi w dekoracyjne ramki twarzami ślicznych księżniczek: Belli z „Pięknej i Bestii”, Kopciuszka ubranego w błękitną suknię oraz przebudzonej Śpiącej Królewny. Zwróćcie uwagę, że niektóre, pałacowe ramy są puste i… czekają na uzupełnienie. Jakie postacie Twoje dziecko chciałoby w nich zobaczyć? Być może będą to inne bajkowe bohaterki: Królewna Śnieżka, Mulan, Arielka, Dzwoneczek, Świnka Peppa, księżniczka Fiona, Pocahontas…, a może raczej drapieżna lwica Nala i waleczny lew Simba. Pomysłów zrodzi się mnóstwo!

Jeżeli zamiast Belli, Kopciuszka i Śpiącej Królewny, Wasze pociechy wolą oglądać na co dzień księżniczkę Elzę i jej zdeterminowaną w działaniu siostrę Annę z popularnej ostatnimi czasy „Krainy Lodu”, to również mamy coś dla Was. Tapeta z białym tłem i dobrze wkomponowanymi ramkami w kolorach błękitu, różu i fioletu o ozdobnych kształtach serca lub śnieżnej gwiazdki spodoba się każdej dziewczynce. Podobnie jak w poprzednio opisanym wzorze, tutaj również wiele ramek czeka na zapełnienie. Oprócz bajkowych bohaterów, można zamieścić w nich własne fotografie, które przypominać będą o szczęśliwych i radosnych chwilach, na przykład spędzonych wspólnie z przyjaciółmi.

Dla wielbicieli Myszki Miki wymyślono tapetę w formie komiksowej kolorowanki. Jej ubarwianie to dobra zabawa dla całej rodziny i wspaniały, nietypowy sposób na wspólne spędzenie wolnego czasu.

Dla starszych dzieci, a nawet dorosłych, którzy poszukują nieschematycznych rozwiązań na urządzenie swojego mieszkania, proponujemy tapetę  uniwersalną. Zamieszono na niej pełno czarnych, sprawiających wrażenie rysowanych odręcznie ramek, które wiszą na jasnym, białym tle. Można uzupełnić je własnymi malowidłami, ciekawymi ilustracjami z kolorowych gazet, pocztówkami z wakacji lub ulubionymi zdjęciami, które stworzą niepowtarzalny album. Zajrzyjcie na stronę tapetuj.pl i wybierzcie coś, co Wam się spodoba.

2 komentarzy

Publikuj